Просмотреть увеличенную карту
Головна » 2011 » Вересень » 13 » Свято сільського спорту Кіровоградщини
10:35
Свято сільського спорту Кіровоградщини

27 серпня в смт Новоархангельськ на стадіоні "Колос”, що розташувався на мальовничому березі річки Синюха, відбулися фінальні змагання на звання "Краще спортивне село Кіровоградщини”, де команду Новгородківського району представляло село Верблюжка. І наші сільські спортсмени не пасли задніх. Серед 18 команд області 4 місце посіла команда наших "силовиків” в перетягуванні канату. Це Олександр Макогон, Микола Відзінський, Олег Коваль, Олександр Краснюк та Геннадій Караман (до речі, наймолодша команда за віком серед всіх учасників). Кульмінацією змагань став турнір з міні-футболу, де  команда з Верблюжки впевнено посіла І місце у своїй підгрупі, обігравши команди з Бобринецького району  (5:0), Новомиргородського (2:0), Компаніївського (2:1) і розійшовшись миром з командою господарів з рахунком 2:2.

У фіналі зустрілася з командою села Головківка  Олександрійського району, яка приймає участь в першості України серед аматорських команд і поступилась їй в напруженій боротьбі 3:1.

Команда була нагороджена кубком, пам’ятними медалями та грамотами обласної організації ВФСТ "Колос”. Ось імена наших футболістів: Сергій Гурдуза, Михайло Прохонюк — кращий бомбардир турніру (7 забитих м’ячів), Михайло Петрище, Олександр Бруцький, Володимир Брусник, Олександр Рець, Віталій Кузнецов, Андрій Урда та Олексій Урда.
Категорія: Новини сайту | Переглядів: 661 | Додав: Root | Рейтинг: 0.0/0