Український народ заплатив високу ціну у Великій Вітчизняній війні. Гіркі втрати торкнулись кожної нашої сім’ї. Цю трагедію ми не забудемо. 69 років Україна жила в мирі і спокої. І за цей мир ми повинні бути вдячні тим солдатам, що принесли нам Перемогу. Вони звільнили українську землю від загарбника, їх братські могили – це символи нездоланності нашого народу, символи мужності та гідності.
З нагоди відзначення 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, в районному центрі відбулись урочисті заходи. У цей весняний, сонячний день жителі Новгородки, представники підприємств, установ і організацій, партійних осередків зібрались разом біля братської могили воїнам-визволителям, де відбувся урочистий мітинг.
Зі словами вдячності до ветеранів війни звернулись голова районної ради Олександр Горбенко, голова районної державної адміністрації Андрій Кочерга,, які подякували їм за Перемогу і побажали добра і злагоди, здоров’я, миру і спокою. Селищний голова Олександр Сириця у своєму виступі відмітив, що День Перемоги – це свято радості і скорботи, пам’яті і безсмертя. Цього дня ми згадуємо всіх тих, чиє життя забрала війна. Уславляємо тих, хто вижив і приніс нам Перемогу. Це свято тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога, хто на своїх плечах виніс тягар у повоєнні роки, підняв країну з руїн. Олександр Сириця передав вітання громаді селища від нашого земляка, Героя Радянського Союзу Миколи Тимофійовича Невпряги, якому він телефонував та поздоровив з Днем Перемоги. Ветеран Великої Вітчизняної війни, учасник бойових дій Олександр Йосипович Кравченко привітав жителі Новгородківщини та побажав усім мирного неба, здоров’я і щастя. Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих воїнів-визволителів.
До підніжжя братської могили лягли травневі квіти, як символ пам’яті та вдячності за мирне життя. Святкові заходи продовжились концертною програмою аматорів районного будинку культури та показом фільму місцевого історика-краєзнавця Сергія Черкаса і техніка кіно-відео-обладнання районного будинку культури Анатолія Хмурця «Ніхто не забутий, ніщо не забуто», приуроченого Дню Перемоги.
|